1. تیسان وب
  2. درباره ما

داستان تیسان وب

ما در تیسان وب چه کارهایی را انجام می دهیم

نوع آوری یک راه عالی برای موفقیت بیشتر و درآمد بیشتر در عصر کنونی می باشد.در میسر فناوری بهتر است که کارهای روزمره کنونی را به صورت زیرکانه تر و سریع تر انجام شود که این خود یک خلاقیت محسوب می شود.در دو دهه اخیر فناوری اطلاعات یا IT تغییرات زیادی بر زندگی فردی و سازمانی انسان ها گذاشته است.نمونه های را که می توان مطرح کرد عبارت اند از فروشگاه های آنلاین،شبکه های اجتماعی، ارتباطات دیجیتال و تجارت الکترونیکی و اخیرا پردازش ابری را می توان در نظر گرفت.

هدف اصلی ما

دیدگاه بلندمدت در تحقیق، تولید، عرضه پشتیبانی از جمله نگرش راهبردی ما در کار است، نگرشی که به شهادت آنچه انجام گرفته است برای تیسان وب و برای مشتریان آن رضایت را به همراه داشته است. خدمات تیسان وب، با توجه به اهداف و نیازمندیهای مشتری، نوع فعالیت و با توجه به بودجه درنظر گرفته شده صورت می پذیرد.فرآیند انجام کار پس از قرارداد شامل دادن اطلاعات لازم از سوی مشتری، مشاوره و ارائه راهکار های لازم و در نهایت انجام آن در کوتاه ترین زمان ممکن است.

هدف اصلی تیسان وب برطرف کردن نیازهای متفاوت حوزه فناوری و اطلاعات سازمان ها و شرکت های می باشد و برآن هستیم که این نیازها را به بهترین نحوه ممکن با کمترین هزینه امکان پذیر و با اطمینان انجام دهیم و باعث آسودگی خیال کارفرمایان مان در حوزه وب باشیم و به عنوان عضو مفید و موثر در توسعه و ارتقاء تجارت الکترونیک در کشور عزیزمان ایران همکاری داشته باشیم.

تیسان وب با هدف ارتقاء سطح دانش در حوزه فناوری اطلاعات و بهبود و توسعه وب فارسی و مرتفع نمودن نیازهای حوزه فناوری اطلاعات سازمان ها و شرکت ها و همینطور تعلیم و تربیت نیروی متخصص و فراهم نمودن بستری امن برای رشد و پیاده سازی ایده های نوین شروع به فعالیت نموده است.

هدف اصلی تیسان وب
خدمات و سرویس های تیسان وب

خدمات ما

همه اعضاء تیسان وب در راستای اهداف و خدمات مطرح شده به ارزش های زیر وفادار هستند :

  • ارائه تمامی خدمات تعریف شده شرکت با بهترین کیفیت قابل دسترس و حداقل هزینه ممکن
  • اصرار به حقوق مشتریان و انجام شدن و رفع کامل نیاز آنان
  • صداقت و راستی و امانت داری نیاز پایه ای یک رابطه تجاری سالم می باشد و این باور ماست
  • تاکید بر انجام به موقع و اصرار به خوش قولی در انجام وظایف
  • تاکید جدی بر نگهداری و سالم نگهداشتن اموال مشتریان و همینطوری یکسان فرض کردن این اموال با اموال شرکت
  • اصل شفاف سازی مراحل انجام کار برای مشتریان و تعیین زمان تخمینی برای هر مرحله
  • تاکید بر تولید محتوا اصیل و اورجینال در حوزه فناوری اطلاعات و تعیین محتوا با نیازهای کاربران با دوری از فرهنگ ترجمه کورکورانه محتوا
  • نگهداری کاملا امن از مدارک و محتواهای محرمانه مشتریان