کارت ویزیت در مشاغل کوچک بسیار پر کاربرد است،زیرا که بعد از اولین تعاملات با مشتریان ارائه کارت ویزیت به مشتری سبب می شود که افراد به شما بیشتر اعتماد کنند.

پیکج های طراحی کارت ویزیت تیسان وب

Postmodern

280,000 تومان

تحویل لایه باز PSD
تعداد اتود اولیه 4 اتود
حداکثر تعداد ویرایش 4 ادیت
مدت زمان تحویل 7 روز

Modern

190,000 تومان

تحویل لایه باز PSD
تعداد اتود اولیه 3 اتود
حداکثر تعداد ویرایش 3 ادیت
مدت زمان تحویل 5 روز

Pro

120,000 تومان

تحویل لایه باز PSD
تعداد اتود اولیه 2 اتود
حداکثر تعداد ویرایش 2 ادیت
مدت زمان تحویل 4 روز
میخواهم نمونه کارهای بیشتری را ببینم

کارت ویزیت چیست؟

کارت ویزیت یا Business Card در جهت معرفی کسب و کار ها و معرفی زمینه فعالیت و در دسترس قرار دادن مسیرهای ارتباطی استفاده می شود.

تمام این اطلاعات بروی تیکه کوچکی از کاغذ چاپ می شود ودلیل کوچک بودن آن قابل حمل بودن این ابزار تبلیغاتی است.

تاریخچه کارت ویزیت های امروزه به قرن 17 در انگلستان بر میگردد که اغلب تجار برای معرفی محل کسب و گار خود از آنها استفاده می کردند.

کارت ویزیت ها عموما شامل لوگو، شماره تلفن ها،آدرس سایت و گاهی شبکه های اجتماعی و شعار برند تجاری می باشند.

سالانه تعداد بسیاری کارت ویزیت طراحی و چاپ می شود زیرا که این ابزار تبلیغات برای هر کسب و کاری لازم است و اغلب مشتریان تقاضاء کارت ویزیت را میکند.

 

چرا کارت ویزیت مهم است؟

کارت ویزیت در مشاغل کوچک بسیار پر کاربرد است،زیرا که بعد از اولین تعاملات با مشتریان ارائه کارت ویزیت به مشتری سبب می شود که افراد به شما بیشتر اعتماد کنند.

افراد که با کسب و کار شما آشنا می شوند حال چه خریدی انجام می دهند چه خریدی انجام نمی شود، با داشتن کارت ویزیت شما احتمال اینکه بعدا با شما تماس بگیرند بیشتر است، زیرا طبق تحقیقات مشتریان با القوه کارت ویزیت شما همیشه نگه میدارند.با این کار احتمال اینکه مشتریان شما شاید در آینده با شما تماس بگیرند را افزایش داده اید.

فرض کنید مشتری از محصولات شما بسیار راضی است و قصد دارد در تایم دیگری مجددا خرید را انجام دهد و یا اینکه شما به دوستان و آشنایان خود معرفی کنند با دست به دست شدن کارت ویزیت شما معمولا از آنجایی این کارت به دست افراد آشنای مشتریان بالقوه شما به دستشان میرسید.قطعا تبلیغات سینه به سینه را برای شما انجام میدهند و این کارت به این روش تبلیغاتی اثر بیشتری می بخشد.

 

انواع کارت ویزیت ها

کارت ویزیت های شخصی

این نوع کارت ویزیت ها اغلب برای استفاده شخصی استفاده می شود که قادر به انجام کار یا خدماتی دارد.این نوع کارت ویزیت ها برای فیرلنسرها در هر حیطه ای و زمینه کاری استفاده می شود.

 

کارت ویزیت های پرسنلی

برخی از شرکتها که سلسه مراتب آنها مشخص شده است و انجام هر کاری و وظایف توسط یک فرد جداگانه ای انجام میشود،اغلب دست به طراحی کارت ویزیتنهای پرنسلی می کنند که بتوانند کیفیت پاسخ به مشتری را افزایش دهند.اغلب این نوع کارت ویزیتها معرف پرسنل هر بخش مجزاء است و اغلب برای کارد روابط عمومی و بازاریابان استفاده می شود.

 

کارت ویزیت های تجاری

این نوع از کارت ویزیت های همان دسته عمومی کارت ویزیت ها است و اغلب همین نوع را استفاده می کنند.

 

ابعاد کارت ویزیت

کارت ویزیت ها اغلب به صورت عمودی یا افقی استفاده می شود.طراحی افقی بسیار باب است و به صورت مرسوم تر است ولی بعضی از کارت ویزیت ها به صورت عمودی طراحی می شوند.

اندازه کارت ویزیت و ابعاد برش آن توسط طراح در امر طراحی کارت ویزیت مشخص می شود.

ابعاد کارت ویزیت یا 9 * 5 سانتیمتر یا در ابعداد 8 * 4 سانتیمتر طراحی می شود اگر کارت ویزیت خود را بزرگتر در نظر بگیرید و از ابعاد غیر استاندارد استفاده کنید اغلب مخاطبین آن را دور می اندازند و مصرف کاغذ در هنگام چاپ و طراحی بیشتر می شود.

ابعاد مختص ایران است ,جهت طراحی کارت ویزت  از ابعاد 85 میلی متر برای عرض یا 48 میلی متر برای طول در حالت افقی در نظر میگیرند.

ابعاد کارت ویزیت در کشور دیگر متفاوت است و میتوان گفت تقریبا هر کشور و قاره ابعاد متفاوتی را برای طراحی کارت ویزیت های خود در نظر گرفته اند.

از هر طرف حدودا پنج میلی متر فاصله جهت برش اضافه کنید، شاید با کارت ویزتهای برخورد کرده باشید که عکس یا لوگو و حتی متن آن کامل نیست و خط برش بروی اجزاء مهم کارت قرار گرفته باشد.این ایراد طراحی جهت رعایت نکردن این فاصله پنج میلی متری است.

رزولوشن فایل در فتوشاپ را بروی 300 قرار دهید.

 

رنگها در چاپ کارت ویزیت

و سیستم رنگی آن را CMYK تنظیم کنید زیرا این فرمت رنگی مخصوص چاپ می باشد.دقت داشته باشید چاپ افست یا چاپ دیجیتالی متفاوت بنابر همین دلیل رنگها با کمی تفاوت با آنچه که در کامپیوتر یا موبایل میبیند چاپ می شود و این مورد طبیعی است.

بهترین فرمت فایل جهت چاپخانه فرمت PDFاست تقریبا کمتر تغییرات رنگی را هنگام چاپ خواهیم داشت.

 

نکات مهم در طراحی کارت ویزیت

  1. اغلب مردم کارت ویزیت های رنگی بیشتر از کارت ویزیت ها سیاه و سفید نگه میدارند
  2. حداکثر دو فونت در طراحی کارت ویزیت استفاده کنید
  3. اندازه فونت کارت ویزیت جهت افزایش خوانایی سایز 8 است.
  4. لوگو کسب و کار خود را باید در کارت ویزیت استفاده شود و به نسبت متناسب در نظر گرفته شود
  5. اشکالات املائی را برطرف کنید یک اشتباه لغتی می تواند کل هزینه را بی مصرف کند.
  6. بهتر است هنگام چاپ از کیفیت چاپخانه مطلع شوید.
  7. هرگز از خط حاشیه استفاده نکنید زیرا هنگام برش توسط چاچخانه امکان برهم ریختگی طرح وجود دارد و یکسان نبودن اندازه کارت ویزیت بیشتر به چشم خواهد آمد.
  8. از کدQR برای آدرس سایت یا صفحات شبکه اجتماعی خود استفاده کنید.

 

طراحی کارت ویزیت در تیسان وب به چه نحوه ای است؟

رعایت کردن اصل طراحی مینیمال در طراحی کارت ویزیت که جهت جذب بیشتر مخاطب می شود

پرهیز از شلوغ کردن کارت ویزیت و کاهش تاثیر گذاری آن

در نظر گرفتن برندسازی شما و استفاده از رنگهای تعیین شده در لوگو یا برند شما

استفاده از لوگو در ابعاد درست و متناسب در امر طراحی کارت ویزیت

کارت ویزیت شما مشابه به هیچ یک از طراح های کنونی ما از طرف مشتریان دیگر نیست.کارت ویزیت شما یکتا است و ما با این موضوع بسیار مخالف هستیم که در بعضی از سایتهای یک کارت ویزیت با یک شکل و قالب به هزاران مشتری فروخته شود، زیرا که در اصل برند سازی هیچگاه مردم از اینکه برندی مشابه برند دیگری باشد را دوست ندارند همانطور که ما انسانهای که مشابه هم هستند یا سعی میکنند مشابه فرد دیگری باشند را دوست نداریم.

بنابراین کارت ویزیت شما قطعا باید مطابق با برند شما باشد ما این اصل را رعایت میکنیم. و سعی در ایجاد طراحی منحصر بفرد برند تجاری شما میکنیم که در خور و متناسب با آن باشد

اصول رعایت شده در لوگوی شما در  کارت ویزیت شما رعایت میکنیم که سبب هارمونی بیشتر برند تجاری شما شود.

در ادامه چندین پکیج طراحی کارت ویزیت برای شما نمایش داده شده است میتوانید متناسب ترین پیکج با نیاز کسب و کار خود را انتخاب کنید.بعد از خرید در کوتاه ترین زمان ممکن طراحان ما با شما تماس میگیرند و فرآیند طراحی کارت ویزیت شما شروع می شود.

قیمت طراحی کارت ویزیت با مناسب ترین تعرفه ها از اینجا مشاهده کنید.نکات مهم در طراحی کارت ویزیت،مزیت طراحی کارت ویزیت و غیره از اینجا مطالعه کنید