کاتالوگ چیست؟ همه چیز را در مورد طراحی کاتالوگ بدانید و بعد طراحی کاتالوگ کسب و کار خور را آغاز کنید.کاتالوگ ها در جهت آشنایی با شرکت و محصولات یا خدمات طراحی و چاپ می شود.

پیکج های طراحی کاتالوگ تیسان وب

Postmodern

830,000 تومان

تحویل لایه باز PSD
تعداد اتود اولیه 3 اتود
تعداد صفحات 4 صفحه
تعداد ادیت 3 ادیت
مدت زمان تحویل 10 روز

Modern

650,000 تومان

تحویل لایه باز PSD
تعداد اتود اولیه 3 اتود
تعداد صفحات 4 صفحه
تعداد ادیت 2 ادیت
مدت زمان تحویل 7 روز

Pro

460,000 تومان

تحویل لایه باز PSD
تعداد اتود اولیه 3 اتود
تعداد صفحات 4 صفحه
تعداد ادیت 1 ادیت
مدت زمان تحویل 5 روز

کاتالوگ چیست؟

کاتالوگ در واقع به صورت کتابچه یا CD در اختیار افراد قرار میگیرد که شامل معرفی تمام محصولات شرکت یا تمام خدمات شرکت ها می باشد.در کاتالوگ های قیمت محصولات اغلب مشخص شده است و توضیحات اجمالی در مورد محصولات نسبت به بروشور دارند.کاتالوگها معمولا در جهت معرفی تمام کالاها یا خدمات کسب و کارها ایجاد می شود که مشتریان را با محصولات و خدمات شرکت آشنا کند.

 

هدف از طراحی کاتالوگ چیست؟

کاتالوگ ها در جهت آشنایی با شرکت و محصولات یا خدمات طراحی و چاپ می شود.

مفاد یک کاتالوگ به صورت یک فهرست از تمامی کالاها و خدمات و توضیحاتی در مورد محصولات از طرف فراهم کننده یا تولید کننده محصول به مشتریان داده می شود و در هدف معرفی محصول واقع می شود.

کاتالوگها شامل تصاویر محصولات یا تصاویر مرتبط به آنها می باشد که مشتری را تا حدخوبی با محصولات آشنا سازد.

کاتالوگها در پیش از خرید شما از طرف فروشنده در اختیار شما قرار داده می شود.شما با مشاهده کاتالوگ تمامی محصولات میبینید و از بین آنها انتخاب می کنید و بعد از خرید به شما یک بروشور داده می شود در جهت معرفی تک محصول و نحوه استفاده آن ،گارانتی و غیره را شامل می شود.

فرض کنید شما قصد شرکت در نمایشگاه را دارید،قبل از شرکت در نمایشگاه بهتر است کاتالوگ محصولات یا خدمات خود را طراحی و چاپ کنید.زیرا بعد از افتتحاح نمایشگاه،مشتریان به سمت غرفه شما جذب می شوند را ,به مشتری باالقوه تبدیل کنید.با عرضه کردن به کاتالوگ در غرفه ها به مشتریان نظر آنها و اعتماد آنها جلب کنید.

مزیت های توزیع کاتالوگ در نمایشگاه ها و جشنواره ها از هیچ صاحب کسب و کاری پوشیده نیست.اینکار علاوه بر ایجاد حس اعتماد بلکه باعث میشود مشتریان در زمان فراغت کاتالوگهای محصولات یا خدمات شما را مطالعه کنند.

 

با ساختار عمومی کاتالوگ آشنا شوید

ساختار کاتلوگ اغلب مانند کتابچه های صحافی شده است.کاتالوگها به مشتریان اطلاعات بیشتر را انتقال می دهند و اغلب زمان خرید یک محصول توسط مشتری کاتالوگ محصولات دیگر هم به مشتری داده می شود که با محصولات دیگر آشنا شوند.

 

اندازه طراحی کاتالوگ

اندازه کاتالوگها به صورت معمول و مرسوم A4 در نظر گرفته می شود.در طراحی کاتالوگ باید صرفه های اقتصادی را رعایت کنید زیرا که کاتالوک را به تعداد بیشتری از بروشور استفاده خواهید کرد.پس بهتر از طراحی ارزان کاتالوگ و چاپ تیراژ آن را در نظر بگیرید.

کاتالوگ نباید بسیار بزرگ باشد یا بسیار کوچک و ناخوانا در اندازه ای مناسب و با حجم مناسب بهینه ترین طراحی کاتالوگ است زیرا که باید موضوع قابل حمل بودن بروشور باید توجه کنید زیرا بسیاری از مشتریان در آن لحظه شاید نتوانند لیست محصولات یا خدمات متنوع شما بررسی کنند.از این بابت این فرصت را به آنها داده اید که در اوقات فراغت کاتالوگهای شما مشاهده و بررسی کنند.

 

انواع کاتالوگ

کاتالوگ ها به عنوان مختلفی وجود دارند بعضی ها در جهت تبلیغات و بعضی ها در جهت صنایع استفاده می شوند.کاتالوگ های صنعتی سعی در جذب مشتری نداشته و هدف اصلی آنها معرفی محصولات به صورت تخصصی و کامل بوده است.در صورتی که کاتالوگهای تبلیغاتی در جهت جذب و افزایش فروش طراحی می شوند.

کاتالوگها در درسته بندی های چاپی و اینترنتی وجود دارند.کاتالوگهای چاپی در واقع به صورت فیزیکی طراحی و چاپ می شود و کاتالوگهای دیجیتالی مانند وب سایت ها و محتوای دیجیتالی بروی CD  باشند و یا به صورت نرم افزارهای مالتی مدیا قابل ارائه است.

 

طراحی کاتالوگ در تیسان وب چگونه است؟

از آنجای که مجموعه تیسان وب با هدف برطرف کردن نیازهای برندسازی شما در حوزه وب و اینترنت تشکیل شده است.علاوه بر طراحی کاتالوگ آنلاین شما کاتالوگ های چاپی شما را نیز طراحی میکنید که سبب ایجاد هارمونی در تمام ابزارهای تبلیغاتی شما ایجاد شود.

متخصصین گرافیک تیسان وب در ابتدا حق کپی کردن طراحی شما از خود سلب میکنند و طراحی کاتالوگ شما منحصر متعلق به شما خواهد بود و فایل نهایی کاتالوگ شما را به صورت لایه باز در اختیار شما قرار می دهد که شما بتوانید در آینده آن را راحتر تغییر دهید.

در ادامه پیکیج های طراحی کاتالوگ تیسان وب را برای شما ارائه داده ایم که متناسب به نیاز شرکتی شما و بسته بودجه خود بهترین بسته مورد نیاز خود را انتخاب کنید.بعد از عملیات خرید متخصصین گرافیک ما در اولین فرصت با شما تماس حاصل میکنند و روال طراحی کاتالوگ شما آغاز میگردد.

کاتالوگ چیست؟قیمت طراحی کاتالوگ و پیکج های متنوع طراحی کاتالوگ از اینجا مطالعه کنید.همه چیز را در مورد طراحی کاتالوگ بدانید و بعد طراحی کاتالوگ خود را آغاز کنید