پوستر به معنی آگهی دیواری در جهت اطلاع رسانی، اعلان ها و تبلیغات کاربرد دارد. در گذشته با نوشتن و نقاشی کردن بروی کاغذهای دیواری این کار انجام می شد که برای اهداف مختلف استفاده می شود با ادغام تکنولوژی های مختلف چاپ و طراحی گرافیک با رایانه، طراحی پوستر مطرح تر شده است.

پیکج های طراحی پوستر تیسان وب

Postmodern

920,000 تومان

تحویل لایه باز PSD
تعداد اتود اولیه 3 اتود
تعداد ادیت 3 ادیت
مدت زمان تحویل 10 روز

Modern

650,000 تومان

تحویل لایه باز PSD
تعداد اتود اولیه 2 اتود
تعداد ادیت 2 ادیت
مدت زمان تحویل 7 روز

Pro

460,000 تومان

تحویل لایه باز PSD
تعداد اتود اولیه 1 اتود
تعداد ادیت 1 ادیت
مدت زمان تحویل 5 روز
میخواهم نمونه کارهای بیشتری را ببینم

طراحی پوستر

امروزه در جایی که پا میزاریم میزان کاتلوگها و بروشورهای در محیط های کاری مختلف افزایش یافته است و به عامل بسیار روتینی در محیط های کسب و کار مختلف تدبیل شده است،از آنجایی که حجم بروشورها و کاتالوگها و پوسترهای زیاد شده است به همین نسبت توجه افراد در کاهش پیدا کرده است و تنها راه اثر بخشی در این گونه طراحی ها جذاب و کیفیت چاپ آنها است.

در امر طراحی پوستر و کاتلوگ و بروشور تفاوت های وجود دارد ,منتها در طراحی  گرافیم هدف اصلی بوجود آوردن ترکیب و تناسب زیبایی از موضوع، لوگو،متن و پیام مطلب  و تصاویر مدنظر است.

پیش از هر چیزی باید بینندگان این اثر را درنظر گرفت و سپس به طراحی موضوع باید پرداخت.اهمیت موضوع در طراحی پوستر یکی از مهمترین عامل های طراحی است.

زیرا که در طراحی کاتلوگ و بروشور اغلب به معرفی محصولات و یا نحوه استفاده از آنها, فوکس اصلی طراح است.از آنجا که معمولا پوسترهای به دیوار ها نصب می شوند برخی از اصول طراحی بیلبورد و بنر تبلیغاتی را می بایست در طراحی رعایت کنند.

 

پوستر چیست؟

پوستر به معنی آگهی دیواری در جهت اطلاع رسانی، اعلان ها و تبلیغات کاربرد دارد. در گذشته با نوشتن و نقاشی کردن بروی کاغذهای دیواری این کار انجام می شد که برای اهداف مختلف استفاده می شود با ادغام تکنولوژی های مختلف چاپ و طراحی گرافیک با رایانه، طراحی پوستر مطرح تر شده است.

همانطور که قطعا دیده اید در سازمان ها جهت اطللاع رسانی و توضیح فرآیندهای مختلف و همایشات و غیره استفاده می شود.استفاده از پوستر نه تنها در کسب و کارهای کوچک نیر قابل مشاهده است بلکه در آموزش،فعالیت های هنری،صنعت و غیر ما به طراحی پوستر و چاپ پوستر نیازمندیم.

 

چه نکاتی را در طراحی پوستر در نظر بگیریم؟

در طراحی پوستر اهمیت فرهنگ و شناخت برند های تجاری یا شخصی و از همه مهمتر موضوع پوستر از اهمیت بالایی برخوردار است.علاوه بر این موارد، طراحی اصولی استفاده از رنگهای و تصاویر و روش و نحوه بیان موضوع بسیار مهم است و به بینندگان احساسات خاصی می توان انتقال داد.

به عنوان مثال اگر یک همایش در یک سالن مجلل رخ میدهد بهتر است این حس تجملاتی و لوکس را به مخاطب خود انتقال دهید یا اگر همایش در فضاء آزاد رخ می دهد احساس حضور در طبیعت با استفاده از تکنیکهای طراحی را انتقال دهیم.

طراحی پوستر خلاقانه اثر بیشتری را بر مخاطبین خود خواهد گذاشت. و ایجاد پوستر خلاقانه روش بهتری برای جذب افراد به مقوله مد نظر را افزایش می دهد

ساده گی در طراحی پوستر و میزان نوشته ها با عکس را باید در نظر گرفت زیرا با شلوغ بودن از جذابیت پوستر و پیام اصلی میکاهد.طراحی مینیمال در طراحی پوستر از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

 

پوسترها در انواع زیر می باشند

پوسترهای علمی

پوسترهای همایشی

پوستر های فرهنگی

پوسترهای اعلاناتی

پوستر معرفی محصول یا خدمات

غیره

قیمت طراحی پوستر،مشاهده پیکج های طراحی پوستر و همه آن چیزی که باید بدانید و بعد طراحی پوستر خود را آغاز کنید را در اینجا مطالعه کنید