هدف بروشور معرفی تک محصول یا محصولات مرتبط به طراحی و در اختیار مشتریان قرار داده می شود که در آن استاندارها و ویژگی های محصول، خدمات پس از فروش و انواع گارنتی ها لحاظ می گردد یا در جهت معرفی خدمات و نحوه انجام فرآیند آن خدمت و غیره لحاظ می گردد.

پیکج های طراحی بروشور تیسان وب

Postmodern

830,000 تومان

تحویل لایه باز PSD
تعداد اتود اولیه 3 اتود
تعداد صفحات 4 صفحه
تعداد ادیت 3 ادیت
مدت زمان تحویل 10 روز

Modern

65,000 تومان

تحویل لایه باز PSD
تعداد اتود اولیه 2 اتود
تعداد صفحات 4 صفحه
تعداد ادیت 2 ادیت
مدت زمان تحویل 7 روز

Pro

40,000 تومان

تحویل لایه باز PSD
تعداد اتود اولیه 1 اتود
تعداد صفحات 4 صفحه
تعداد ادیت 1 ادیت
مدت زمان تحویل 5 روز

بروشور چیست؟

بروشور شامل توضیحات کاملی در مورد یک محصول یا خدمات که به مشتری ارائه می دهند.بروشورهای جنبه اطلاع رسانی دقیق از یک محصول یا خدمات را بر عهده دارند.

بروشور یک سند چاپی چند صفحه ای کوتاه است که اغلب تک صفحه ای بوده و یا چند صفحه ای که تمام صفحات به هم چسپیده اند یا به صورت تاشو طراحی شده اند که با هدف معرفی محصول یا خدمات استفاده می شود.

 

هدف از طراحی بروشور چیست؟

هدف بروشور معرفی تک محصول یا محصولات مرتبط به طراحی و در اختیار مشتریان قرار داده می شود که در آن استاندارها و ویژگی های محصول، خدمات پس از فروش و انواع گارنتی ها لحاظ می گردد یا در جهت معرفی خدمات و نحوه انجام فرآیند آن خدمت و غیره لحاظ می گردد.

بروشورهای از آنجایی که با تعداد صفحات کمی طراحی می شوند می توان آنها به راحتی پخش کرد و در جهت تبلیغ محصول و خدمات به خصوص، امکانات آموزشی،امکانات گردشگری و غیره استفاده می شود.

بروشور محصول یا خدمات معمولا بعد خرید و نهایی شدن ثبت سفارش مشتریان به آنها داده می شود.که اطلاعات کامل در مورد محصول خریداری شده در اخیتار مشتریان قرار دهند.

 

با ساختار عمومی طراحی بروشور آشنا شوید

پراگراف ها در بروشور ها باید در حد چند خط باشند و قابلیت خوانایی بالای داشته باشید.بروشور معمولا به صورت صفحه ای و تاشو است.بروشور ها معمولا به عنوان واسط فی مابین شرکت و مشتریان عمل میکند که در مورد هدف مشخص و موضوع مشخص طراحی می شود و در اختیار مشتریان قرار میگیرد.

اغلب این صفحات به هم دوخته شده اند یا تا خورده اند.بعضی از شرکتها این بروشورها در خود محصول قرار میدهند.

طراحی بروشور باید بسیار جذاب و ساده باشد.که مخاطب آن سریع به آن جذب شود.

رنگ بندی های و اصول زیبا شناسی بهتر از در طراحی بروشور رعایت شود زیرا که سبب انتقال حس تعلق به مشتریان شما شود.

بروشورها اغلب پشت رو چاپ می شوند.

لازم است که بدانید که چاپ دیجیتالی از چاپ افست به صرفه تر است در هزینه های طراحی بروشور،پس چاپ دیجیتالی را در نظر بگیرد.اگر قصد دارید در تیراژ بالا اینکار انجام دهید از چاپ افست استفاده کنید زیرا که کیفیت بروشور افزایش پیدا میکند ولی اگر به تعداد پایین لازم دارید چاپ دیجیتال را در نظر بگیرید.

 

اندازه طراحی بروشور و تعداد صفحات بروشور

بروشور ها اغلب در ابعاد مختلفی ایجاد می شود معمولا در ابعاد A4  و A5  طراحی می شوند.

بروشور در واقع یک صفحه یا کتابچه یا مجله کوچک است که معمولا بین 4 تا 8 لت یا صفحه طراحی می شود.

حجم بروشور کم است نباید یک بروشور را با تعداد صفحات بالا طراحی کرد.در بروشور بهتر آن است که اطلاعات مورد نیاز مشتریان را به صورت تخصصی و کوتاه و خلاصه شده توضیح دهید.

اغلب بروشورها صفحات کمی دارند و نیاز نیست که شماره صفحه ها در آنها لحاظ کنید، منتها گاها این اتفاق رخ میدهد که مجبور به طراحی بروشور با تعداد صفحات بیشتر لازم گردد در آن حالت شماره صفحات بروشور باید نوشته شود.

 

ما چکونه بروشور شما را طراحی میکنیم

متخصصین طراحی گرافیک تیسان وب تمامی نکات در طراحی بروشور را میدانند و متناسب به برند تجاری شما بروشور شما طراحی میکنند.

میتوانید از این بابت مطمئن باشید که طراح بروشور شما خلاقانه بوده و ما حق کپی رایت آن را از خود سلب میکنیم.میتوانید از این اطمینان حاصل کنید که طرح بروشور شما منحصرا برای شما طراحی می شود.

در ادامه چندین پکیج طراحی بروشور برای شما لحاظ شده است میتوانید براساس نیاز شرکتی خود مناسب ترین پکیج را برای خود انتخاب کنید.بعد از انتخاب پکیج طراحی بروشور متخصصین ما با شما تماس خواهند گرفت و فرآیند طراحی بروشور شما آغاز میگردد.

قیمت طراحی بروشور حرفه ای برای محصولات خود را از اینجا مشاهده کنید.پکیج ها متنوع طراحی بروشور با قیمت مناسب.با نحوه طراحی بروشور آشنا شوید