منظور از طراحی اسلایدر سایت استفاده از طراحی گرافیک جهت ایجاد کردن تصاویر خلاقانه برای قسمت اسلایدر سایت است.

پیکج های طراحی اسلایدر تیسان وب

طلایی

430,000 تومان

تحویل لایه باز PSD
تعداد طرح اولیه 3 اتود
تعداد ادیت 3 ادیت
مدت زمان تحویل 10 روز

نقره ای

320,000 تومان

تحویل لایه باز PSD
تعداد طرح اولیه 2 اتود
تعداد ادیت 2 ادیت
مدت زمان تحویل 7 روز

برنزی

185,000 تومان

تحویل لایه باز PSD
تعداد طرح اولیه 1 اتود
تعداد ادیت 1 ادیت
مدت زمان تحویل 5 روز

اسلایدر چیست؟

به تصاویر ساده و متحرکی که به صورت عریض در بالای سایت قرار میگیرند که از یک جهت تبلیغاتی دارند و از  جهت آشنایی کاربران با سایت می شود.این تصاویر خلاقانه جذابیت سایت را بسیار افزایش می دهند.تعداد اسلاید های هر اسلایدر معمولا بین 3 تا 7 هستند.که یکی پس از دیگری نمایان می شوند.

طبق تحقیقات انجام شده کاربران با اسلایدرهای سایت تعاملات زیادی می کنند.اغلب کاربران اسلایدرهای هر سایتی را مشاهده و مورد توجه قرار می دهند.

در قسمت اسلایدر اغلب تخفیفات،رخدادهای جدید،اطلاع رسانی،انتقال پیام های گوناگون،تبریک مراسمات سایت و غیره درج میگردد.

در یک سایت میتوان چندین اسلایدر متفاوت را در نظر گرفت.

 

طراحی اسلایدر سایت چیست؟

منظور از طراحی اسلایدر سایت استفاده از طراحی گرافیک جهت ایجاد کردن تصاویر خلاقانه برای قسمت اسلایدر سایت است.

در طراحی اسلایدرهای سایت به نکات متعددی باید دقت شود که در ادامه بررسی خواهیم کرد.

 

مزیت طراحی اسلایدر سایت

همانطور که قبلا گفته شده بود اسلایدر بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد و داشتن یک اسلایدر جذاب سایت شما زیبا تر می کند

با طراحی تمام رویدادهای مهم مانند عید نوروز،شب یلدا،جشن های مختلف و غیره میتوانید به کاربران خود این حس را انتقال دهید که این سایت همیشه بروز است و این خود سبب اعتماد بیشتر می شود،طبق قواعد مارکتینگ هرزمان مشتریان به شما اعتماد کنند قطعا از شما خرید خواهند کرد.

با طراحی اسلایدر سایت این امکان فراهم است که شما سریعتر خدمات یا محصولات در یک نگاه اجمالی معرفی کنید.از آنجایی که اسلایدر یکی از المان های است که کاربران به آنها توجه می کنند،این امکان فراهم می شود که بتوانید محصولات و خدمات سریعتر معرفی کنیم.

یک اسلایدر به کاربر کمک میکنید متوجه شود که این سایت در چه موضوع و چه زمینه ای فعالیت می کند.

با طراحی اسلایدر خلاقانه میتوانید احساسات کاربران سایت خود را ترغیب کنید میتوانید احساس کنجکاوی آنها بر انگیزید و سبب این شود که کاربران مابقیه امکانات سایت شما بررسی کنند و به اهداف خود برسند.

شاید شما بهترین خدمات را ارائه می دهید و با طراحی نکردن یک اسلایدر حرفه ای زیبایی سایت خود را از دست می دهید و کاربران خود را دفع میکنید.

همانطور که در اینترنت سایتهای دیده اید که عکسهای اسلایدرها کشیده یا از تصاویر عمومی استفاده کرده اند که نه تنها زیبایی خاصی ندارند بلکه سبب آماتور جلو دادن طراحی سایت و کسب و کار شما می شود،بنابراین بهتر است اسلایدرهای سایت را طراحی کنید که سبب افزایش زیبایی سایت و بازخورد بیشتر شود.

به یاد داشته باشید بهتر است از هر تصویری که در سایت خود استفاده میکنید اولین بار توسط شما طراحی شده باشد،موتور های جستجو مانند گوگل نه تنها عکسهای اسلایدر را بلکه تمام عکسهای سایت را بررسی میکند و در صورت عکس استفاده شده در سایت شما قبلا در سایت دیگری استفاده شده باشد، هرگز عکسهای شما در سرچ عکس خود نمایش نمیدهد.

طراحی نشدن عکسهای اسلایدر و استفاده از عکسهای خام شکل ظاهری سایت به شدت دلخراش میکند.

 

نکات مهم در طراحی اسلایدر سایت

کیفیت عکسهای طراحی شده را برای اسلایدر بروی 300 تنظیم کنید

حجم این عکسها نباید زیاد و نباید کم باشد،زیرا سبب دیر لود شدن آن و در نتیجه نمایش آنها می شود.

اسلایدرهای باید برای تمام دستگاهایی که با آن سایت شما بررسی میکنند طراحی شود،ابعاد متفاوتی برای طراحی اسلایدر برای موبایل،لپ تاپ،تب لت و مانیتور های واید اسکرین در نظر گرفته می شود.به عبارت دیگر هر عکس در 4 تا 5 نسخه طراحی می شود که سایت شما در موبایل و دستکاه دیگر زیبا نمایش داده شود و در اصل طراحی  RWD یا موبایل فرست رعایت گردد.

در طراحی اسلایدر بهتر است که تا میتوان از ترکیب رنگهایی که با لوگو و کلیات سایت همخوانی دارند استفاده کرد،استفاده از رنگهای نا هماهنگ سبب کاهش جذابیت سایت می شود.

اصول زیبا شناسی رعایت قرینه ها،تناسب ها و غیره را بهتر است رعایت کنید.

در صورت استفاده از متن در تصاویر به خوانا بودن و رنگ پس زمینه آنها دقت کنید.

اصل طراحی مینیمال میتواند توجه زیادتری را به خود جلب کند.

 

طراحی اسلایدر در تیسان وب

تیم طراحان گرافیکی تیسان وب با در نظر گرفتن نیازهای شما پکیج های متعددی را جهت طراحی اسلایدر سایت به شما معرفی کرده است که در ادامه میتوانید آنها را بررسی کنید و افتخار طراحی اسلایدر خود را به ما محول سازید.

شما میتوانید از این امر مطمئن باشید که اسلایدر شما فقط و منحصرا برای شما طراحی می شود و در اختیار شما قرار میگیرد،ما با موضوع یکبار طراحی  و فروش به چند نفر مخالف هستیم زیرا که بر این عقیده پایندیم که هر طرح مختص یک کسب و کار است،ما همانند شما  برند تجاری شما ارزشمند میدانیم و سعی در ایجاد طرحی مطابق با خصوصیات برند تجاری شما در نظر خواهیم گرفت.

با نهایی شدن درخواست طراحی اسلایدر تیم گرافیک تیسان وب با شما تماس میگیرند و فرآیند طراحی اسلایدر سایت شما آغاز میگردد.

قیمت طراحی اسلایدر برای وب سایت ما با پیکج های متنوع ما آشنا شوید و یک اسلایدر زیبا داشته باشید