1. تیسان وب
  2. خدمات طراحی و توسعه وب

خدمات طراحی و توسعه تحت وب ما به گونه ای طراحی شده است که تمام نیازهای این حوزه را برای شما از مرحله ابتدایی تا مرحله پیشرفته را پوشش دهد.

امروزه اینترنت یکی از قدرتمندترین ابزارهای ساخت بشر در دنیا می باشد و بعنوان یک بخش جدایی ناپذیر از زندگی فردی هر انسان تلقی می شود.با همه گیر شدن و رشد روز افزون این ابزار به معنای واقعی کلمه مزایای بسیاز زیادی برای کسب و کار شما فراهم می کند.

شاید از خود بپرسید که چرا باید کسب و کار خود را اینترنتی کنم؟یک دلیل ساده و روشن این است که کسب و کار شما به صورت 24 ساعته و در تمام 7 روز هفته در دسترس مشتریان شما می باشد و دیگر نیازی به استخدام افراد به صورت شیفتی نمی باشید، بنابراین با اینترنتی کردن کسب و کار خود شما صاحب یک بزینس 24/7 و آماده خدمات رسانی 365 روز در سال هستید.

حال شاید این سوال در ذهن شما به وجود آمده باشد که برای اینترنتی کردن کسب و کار خود به چه چیزهایی نیاز دارید؟ پیش نیازهای این کار چیست؟ از کجا شروع کنم؟

لازمه موفقیت یک کسب و کار اینترنتی فقط ورود به این حوزه نیست بلکه نیاز به شناخت تجارت الکترونیکی و همینطور بررسی چالش ها و برآورد هزینه های مختلف در این راستا می تواند دید شما را به این حوزه باز کند و موارد بی شمار دیگری که میتوانید آنها را به ما بسپارید.

خدمات توسعه تحت وب تیسان وب به گونه ای طراحی شده است که تمام نیازهای شما را از مرحله ابتدایی تا مرحله پیشرفته را پوشش دهد.حال منظور ما از خدمات تحت وب چیست؟ و چه مزایی به همراه دارد؟ به تمامی خدماتی که در بستر وب انجام می شود که علاوه بر دسترسی راحت به خدمات و محصولات شما، قابلیت یکپارچگی و قابلیت اتصال پذیری بالایی را باخود به ارمغان می آورد.

طراحی وب سایت حرفه ای

طراحی وب سایت

یکی از اصلی ترین خدمات گروه تیسان وب طراحی سایت های اختصاصی می باشد.ما مراحل طراحی وب سایت شما را از صفر تا صد را بر عهده می گیریم و با کمترین هزینه ممکن و با کیفیت ترین وب سایت را برای شما طراحی خواهیم کرد.

طراحی اپلیکشین های موبایل

گروه تیسان وب شما را در طراحی اپلیکیشن موبایل یاری خواهد کرد،که از تمامی مزایای یک اپلیکیشن کاربردی موبایل برخوردار شوید،گروه توسعه تیسان وب یکپارچکی بین وب سایت و اپلیکیشن شما را تضمین خواهد کرد.

طراحی اپلیکشین آندروید
طراحی چت بات های شبکه های اجتماعی

ساختن Chatbot های شبکه های اجتماعی

این روزها چت بات ها بسیار همه گیر شده اند و شاید از خود بپرسید چرا؟زیرا چت بات ها بسیار به بخش خدمات مشتریان کمک می کنند چون درون شبکه های اجتماعی شما پیاده سازی می شوند و کار با آنها بسیار آسان است.

بررسی سئو و ارتقاء سئو

تیم تخصصی و خبره تیسان وب سئو سایت شما را به صورت کاملا رایگان بررسی می کند.نقاط قوت و نقاط ضعف سایت شما را در این حوزه برای شما آشکار می سازد،همینطور به شما کمک می کند تا سئو سایت خود را ارتقاء دهید.

بررسی رایگان سئو
طراحی پورتال های سازمانی

طراحی پورتال های سازمانی

ما پورتال سازمانی شما را با قابلیت کاربری،یکپارچگی،مدیریت آسان،امنیت بالا،مجوزهای متفاوت براساس انواع کاربری،طراحی چند لایه و بدون محدودیت در حجم داده با تعداد کاربران نامحدود طراحی و پیاده سازی می کنیم.

پیاده سازی بک اند یا BackEnd

تیسان وب راهکاری بهینه برای طراحی و پیاده سازی بک اند های سازمانی و شرکتی شما است.ما از بهترین متدلوژی های روز دنیا برای طراحی Back-End های با قابلیت انعطاف پذیری و امینت بالا را به شما پیشنهاد می دهیم.

پیاده سازی بک اند یا BackEnd